Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Iraak kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Iraagis

Iraak, ametlikult Iraagi Vabariik, on Lääne-Aasia riik. See piirneb põhjas Türgi, Saudi Araabia ja lõunas Kuveidiga, loodes Süüriaga, läänes Jordaaniaga ja idas Iraaniga. Selle pealinn on Bagdad.

Erbil on Iraagi suuruselt neljas linn Bagdadi, Basra ja Mosuli järel. See asub Mosulist 80 kilomeetri kaugusel idas ja on Iraagi Kurdistani pealinn. Erbil on üks parimaid kohti, kus Iraagis müüa kinnisvara. Erbilit peetakse üheks vanimaks pidevalt asustatud linnaks maailmas, mille linnaelu salvestused ulatuvad 6000 a.c.

Erbil on Kurdistani piirkonna majanduspealinn ja tal on Iraagis oluline roll, meelitades ligi palju inimesi, kes üritavad linna majanduskasvu ja turvalisust ära kasutada. Kurdistani suurte süsivesinikuvarude ja turvalisusega võrreldes ülejäänud riigiga toetab majandus eeldatavasti selle kasvu, suurendades veelgi nõudlust kinnisvara ja sotsiaalse infrastruktuuri järele.

Elanikkonna suurenemine koos eeldatava majanduskasvuga suurendab jätkuvalt nõudlust kinnisvaraprojektide (elamu-, äri-, Iraagis müüdavad kinnistud ja hotellid) ning sotsiaalse infrastruktuuri projektide, näiteks piirkonna haridus- ja tervishoiuasutuste järele.

Peamine mure on endiselt poliitiline risk. Hiljutised füüsilised vaidlused Bagdadiga on tekitanud muret Erbili ja keskvalitsuse suhete halvenemise pärast. Kuid see on praegu tasakaalus vägivalla suurenemisega Kurdist väljaspool asuvas Iraagis ja võimalike rahuga seotud dividendidega pärast hiljutist lähenemist.

Erbili elamukinnisvara turg näitab potentsiaalse kasvu jätkumist. Turu põhialused on endiselt tugevad, mida toetab pakkumise aeglane kasv. Valitsuse uuringute kohaselt on järgmise 5 aasta jooksul vaja kokku 112 500 elamuühikut. Linna ehitustegevuse järgi otsustades on kaheldav, kas see mahuühik tarnitakse õigel ajal. See hinnang puudutab ka ainult elanikkonna kasvu ja ei võta arvesse Iraagi mujalt müüdava kinnisvara vastu huvitatud ostjate nõudlust, mis võib põhjustada täiendavat survet pakkumisele

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Al-Jimaa on Bagdadis üks parimaid organiseeritud piirkondi, mis on valitud ülikoolide õppejõudude elanike jaoks. Ma olen kolme maja omanikuks, Al-Jami...
Cod. 27858

Müük Villa, Iraak, Baghdad, Baghdad, Baghdad

Reserved negotiation
Müük
Villa

220 m²
villa müügiks
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB